- 14" FHD
- Intel Core i5-6300U 2C/4T @3.00 GHz
- 8 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- Intel UHD 520
- USB-C, HDMI, USB 3.0
- Windows 11 Pro
- Baterie 6 hodin
- Intel Core i5-6300U 2C/4T @3.00 GHz
- 8 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- Intel UHD 520
- USB-C, HDMI, USB 3.0
- Windows 11 Pro
- Baterie 6 hodin
| Kód: | 1353 |
| Uhlopříčka | 14.1″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 PRO |
| Turbo frekvence procesoru | 3.0 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

