-15.6" FHD
-Intel Core i5-8300H 4C/8T @4.0GHz
-16 GB DDR4
-512 GB SSD(NVMe)
-NVIDIA GeForce GTX1060 6 GB + Intel UHD 630
-Windows 11
-Podsvícená klávesnice
-HDMI, USB-C, USB 3.1
-Baterie 5 hodin
-Intel Core i5-8300H 4C/8T @4.0GHz
-16 GB DDR4
-512 GB SSD(NVMe)
-NVIDIA GeForce GTX1060 6 GB + Intel UHD 630
-Windows 11
-Podsvícená klávesnice
-HDMI, USB-C, USB 3.1
-Baterie 5 hodin
| Kód: | 1370 |
| Uhlopříčka | 15.6″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 4.0 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

