- 14" FHD
- Intel Core i5-8365U @4.10 GHz 4C/8T
- 8 GB DDR4
- 256 GB SSD NVMe
- Intel UHD 620
- USB 3.1, USB-C, HDMI
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11 Pro
- Baterie 5 hodin
- Intel Core i5-8365U @4.10 GHz 4C/8T
- 8 GB DDR4
- 256 GB SSD NVMe
- Intel UHD 620
- USB 3.1, USB-C, HDMI
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11 Pro
- Baterie 5 hodin
| Kód: | 1320 |
| Uhlopříčka | 14.1″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 PRO |
| Turbo frekvence procesoru | 4.1 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

