-Intel Core i5-4310 @2.7 GHz 2C/4T
-16 GB DDR3
-480 GB SSD (SATA)
-NVIDIA GeForce GTX 770M 3 GB + Intel HD 4600
-HDMI, USB 3.0
-Windows 11 Pro
-15.6" FHD
!Notebook funkční pouze při zapojení do sítě!
-16 GB DDR3
-480 GB SSD (SATA)
-NVIDIA GeForce GTX 770M 3 GB + Intel HD 4600
-HDMI, USB 3.0
-Windows 11 Pro
-15.6" FHD
!Notebook funkční pouze při zapojení do sítě!
| Kód: | 1373 |
| Uhlopříčka | 15.6″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 480 GB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 PRO |
| Turbo frekvence procesoru | 2.7 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

