- 14" FHD
- AMD Ryzen 5 Pro 3500U 4C/8T @3.70 GHz
- 16 GB DDR4
- 256 GB SSD NVMe
- AMD Radeon Vega 8 2 GB
- USB-C, HDMI, USB 3.0
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11 Pro
- Baterie 3 hodiny
- AMD Ryzen 5 Pro 3500U 4C/8T @3.70 GHz
- 16 GB DDR4
- 256 GB SSD NVMe
- AMD Radeon Vega 8 2 GB
- USB-C, HDMI, USB 3.0
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11 Pro
- Baterie 3 hodiny
| Kód: | 1366 |
| Uhlopříčka | 14.1″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | AMD |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 PRO |
| Turbo frekvence procesoru | 3.7 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

