- 14" FHD
- Intel Core i5-1035G1 4C/8T @3.60 GHz
- 8 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- Intel UHD Graphics
- HDMI, USB 3.0
- Windows 11
- Baterie 3 hodiny 15 minut
- Intel Core i5-1035G1 4C/8T @3.60 GHz
- 8 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- Intel UHD Graphics
- HDMI, USB 3.0
- Windows 11
- Baterie 3 hodiny 15 minut
| Kód: | 1316 |
| Uhlopříčka | 14.1″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 3.6 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

