- 13,3" FHD Touch
- Intel Core i5-8250U 4C/8T @3.40 GHz
- 8 GB DDR4
- 256 GB SSD
- Intel UHD 620
- HDMI, USB-C, USB 3.1
- Podsvícená kláesnice
- Windows 11
- Baterie 4 hodiny
- Intel Core i5-8250U 4C/8T @3.40 GHz
- 8 GB DDR4
- 256 GB SSD
- Intel UHD 620
- HDMI, USB-C, USB 3.1
- Podsvícená kláesnice
- Windows 11
- Baterie 4 hodiny
| Kód: | 1347 |
| Uhlopříčka | 13″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 3.4 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

