- 15,6" FHD
- Intel Core i5-11400H 6C/12T @4.50 GHz
- 16 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce RTX 2050 4 GB + Intel UHD
- HDMI, USB-C, USB 3.1
- Windows 11
- Podsvícená klávesnice
- Baterie 2 hodiny 15 minut
- Intel Core i5-11400H 6C/12T @4.50 GHz
- 16 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce RTX 2050 4 GB + Intel UHD
- HDMI, USB-C, USB 3.1
- Windows 11
- Podsvícená klávesnice
- Baterie 2 hodiny 15 minut
| Kód: | 1318 |
| Uhlopříčka | 15.6″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 4.5 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

