-Intel Core i3-1115G4 @3.0 GHz 2C/4T
-12 GB DDR4
-512 GB SSD (NVMe) + Intel UHD
-HDMI, USB 3.0, USB-C
-15.6" FHD
-Windows 11
-Podsvícená klávesnice
-Baterie 1 hodina a 30 minut
-12 GB DDR4
-512 GB SSD (NVMe) + Intel UHD
-HDMI, USB 3.0, USB-C
-15.6" FHD
-Windows 11
-Podsvícená klávesnice
-Baterie 1 hodina a 30 minut
| Kód: | 1372 |
| Uhlopříčka | 15.6″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 12 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 3.0 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

