- 14" FHD
- Intel Core i5-8365U 4C/8T @4.10 GHz
- 8 GB DDR4 2400 MT/s
- 256 GB SSD
- Intel UHD 620
- USB-C, HDMI, USB 3.0
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11 Pro
- Baterie 10 hodin
- Intel Core i5-8365U 4C/8T @4.10 GHz
- 8 GB DDR4 2400 MT/s
- 256 GB SSD
- Intel UHD 620
- USB-C, HDMI, USB 3.0
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11 Pro
- Baterie 10 hodin
| Kód: | 1368 |
| Uhlopříčka | 14.1″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 PRO |
| Turbo frekvence procesoru | 4.1 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

