- 16,1" FHD
- Intel Core i5-10300H 4C/8T @4.50 GHz
- 16 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce GTX 1650Ti 4 GB + Intel UHD
- USB-C, HDMi, USB 3.1
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11
- Intel Core i5-10300H 4C/8T @4.50 GHz
- 16 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce GTX 1650Ti 4 GB + Intel UHD
- USB-C, HDMi, USB 3.1
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11
- Baterie 5 hodin
| Kód: | 1369 |
| Uhlopříčka | 16″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 4.5 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

