- 13,3" FHD Touch
- AMD Ryzen 5 4500U 6C/6T @4.0 GHz
- 8 GB DDR4
- 256 GB SSD NVMe
- AMD Radeon
- USB-C, HDMI, USB 3.1
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11 Pro
- Baterie 6 hodin 30 minut
- AMD Ryzen 5 4500U 6C/6T @4.0 GHz
- 8 GB DDR4
- 256 GB SSD NVMe
- AMD Radeon
- USB-C, HDMI, USB 3.1
- Podsvícená klávesnice
- Windows 11 Pro
- Baterie 6 hodin 30 minut
| Kód: | 1323 |
| Uhlopříčka | 13″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | AMD |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 PRO |
| Turbo frekvence procesoru | 4.0 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

