- 15,6" FHD
- AMD Ryzen 5 5600H 6C/12T @3.30 GHz
- 16 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce RTX 3050 4 GB + AMD Radeon
- USB-C, HDMI, USB 3.2
- Windows 11 Pro
- Podsvícená klávesnice
- Baterie 3 hodiny 30 minut
- AMD Ryzen 5 5600H 6C/12T @3.30 GHz
- 16 GB DDR4
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce RTX 3050 4 GB + AMD Radeon
- USB-C, HDMI, USB 3.2
- Windows 11 Pro
- Podsvícená klávesnice
- Baterie 3 hodiny 30 minut
| Kód: | 1365 |
| Uhlopříčka | 15.6″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | AMD |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 PRO |
| Turbo frekvence procesoru | 3.3 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

