- 14" FHD
- Intel Core i7-7500U 2C/4T @3.50 GHz
- 8 GB DDR4
- 256 GB SSD
- Intel UHD 620
- HDMI, USB 2.0
- Windows 11
- Podsvícená klávesnice
- Baterie 3 hodiny 15 minut
- Intel Core i7-7500U 2C/4T @3.50 GHz
- 8 GB DDR4
- 256 GB SSD
- Intel UHD 620
- HDMI, USB 2.0
- Windows 11
- Podsvícená klávesnice
- Baterie 3 hodiny 15 minut
| Kód: | 1348 |
| Uhlopříčka | 14.1″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 3.5 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

