- 15,6" FHD
- Intel Core i5-12450HX 8C/12T @4.40 GHz
- 24 GB DDR5
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce RTX 4060 8 GB + Intel UHD
- USB-C, HDMI, USB 3.2
- Windows 11
- Podsvícená klávesnice
- Baterie 2 hodiny 30 minut
- Záruka do 13.12.2026
- Intel Core i5-12450HX 8C/12T @4.40 GHz
- 24 GB DDR5
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce RTX 4060 8 GB + Intel UHD
- USB-C, HDMI, USB 3.2
- Windows 11
- Podsvícená klávesnice
- Baterie 2 hodiny 30 minut
- Záruka do 13.12.2026
| Kód: | 1355 |
| Uhlopříčka | 15.6″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 24 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 4.4 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

