- 17,3" FHD
- Intel Core i5-12450H 8C/12T @4.40 Ghz
- 16 GB 4800 MT/s
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce RTX 3050 6 GB + Intel UHD
- USB 3.1, USB-C, HDMI
- Podsvícená RGB klávesnice
- Windows 11
- Záruka 1.11.2026
- Baterie 3 hodiny 15 minut
- Intel Core i5-12450H 8C/12T @4.40 Ghz
- 16 GB 4800 MT/s
- 512 GB SSD NVMe
- NVidia GeForce RTX 3050 6 GB + Intel UHD
- USB 3.1, USB-C, HDMI
- Podsvícená RGB klávesnice
- Windows 11
- Záruka 1.11.2026
- Baterie 3 hodiny 15 minut
| Kód: | 1338 |
| Uhlopříčka | 17″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 4.4 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

