- 15,6" FHD
- Intel Core i3-1315U 6C/8T @4.50 GHz
- 8 GB DDR5
- 256 GB SSD NVMe
- Intel UHD
- USB-C, HDMI, USB 3.2
- Windows 11
- Baterie 5 hodin
- Intel Core i3-1315U 6C/8T @4.50 GHz
- 8 GB DDR5
- 256 GB SSD NVMe
- Intel UHD
- USB-C, HDMI, USB 3.2
- Windows 11
- Baterie 5 hodin
| Kód: | 1364 |
| Uhlopříčka | 15.6″ |
| Stav zboží | Repasované |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Doba dodání (od obdržení platby) | 2 dny |
| Typ pevného disku | SSD |
| Operační systém | Windows 11 |
| Turbo frekvence procesoru | 4.5 GHz |
| Rozlišení displaye | 1920x1080 |
| Kategorie | Repasované notebooky |

